school

Од Викиречник
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Обединето Кралство Соединети Американски Држави Австралија Канада Англиски

school

  1. училиште


Flag of the Netherlands.svg Холандски

school ж

  1. училиште