helicopter

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

helicopter ([[Викиречник:Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.|Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.]])Обединето Кралство Соединети Американски Држави Австралија Канада helicopter

  1. хеликоптер