diccionari

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај
Каталонија Каталонски

diccionari Грешка во Lua во Модул:parameters, ред 181: The parameter "1" is required.

  1. речник
Окситанија Окситански

diccionari Грешка во Lua во Модул:parameters, ред 181: The parameter "1" is required.

  1. речник