Придонеси на корисникот Gangleri

Корисник со 6 уредувања. Сметката е создадена на 5 јануари 2006.
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

19 септември 2015

30 март 2006

5 јануари 2006