verb

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

verb (англиски)Обединето Кралство Соединети Американски Држави Австралија Канада verb

  1. глагол
Каталонија Каталонски

verb Грешка во Lua во Модул:parameters, ред 181: The parameter "1" is required.

  1. глагол