verb

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

verb ([[Викиречник:Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.|Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.]])Обединето Кралство Соединети Американски Држави Австралија Канада verb

  1. глагол
Каталонија Каталонски

verb м

  1. глагол