sausage

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

sausage ([[Викиречник:Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.|Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.]])Обединето Кралство Соединети Американски Држави Австралија Канада sausage

  1. колбас