morphology

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

morphology ([[Викиречник:Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.|Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.]])Обединето Кралство Соединети Американски Држави Австралија Канада morphology

  1. морфологија