Прејди на содржината

mapa

Од Викиречник
Каталонија Каталонски

изговор[уреди]

МФА: [ˈmapə]

именка[уреди]

mapa Грешка во Lua во Модул:links/templates, ред 56: Parameter 1 is required.

  1. мапа