curtain

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

curtain ([[Викиречник:Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.|Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.]])Обединето Кралство Соединети Американски Држави Австралија Канада curtain

  1. завеса