balcone

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

balcone (италијански)Италија

изговор[уреди]

МФА: [balˈkone]

именка[уреди]

balcone Грешка во Lua во Модул:parameters, ред 181: The parameter "1" is required.

  1. балкон