ail

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

Француски (fr)Франција

изговор[уреди]

МФА: [ˈaj]

именка[уреди]

ail Грешка во Lua во Модул:parameters, ред 181: The parameter "1" is required.

  1. лук