administration

Од Викиречник
Прејди на: содржини, барај

administration ([[Викиречник:Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.|Грешка во скриптата: Нема модул наречен „Languages“.]])Обединето Кралство Соединети Американски Држави Австралија Канада administration

  1. администрација

ФранцускиФранција administration ж

  1. администрација