Разлика помеѓу преработките на „fratello“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 736 бајти ,  пред 4 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава eo:fratello)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
 
[[Категорија:Италијански]]
 
[[af:fratello]]
[[an:fratello]]
[[ast:fratello]]
[[ay:fratello]]
[[az:fratello]]
[[chr:fratello]]
[[co:fratello]]
[[cs:fratello]]
[[da:fratello]]
[[de:fratello]]
[[el:fratello]]
[[en:fratello]]
[[eo:fratello]]
[[es:fratello]]
[[fa:fratello]]
[[fi:fratello]]
[[fj:fratello]]
[[fr:fratello]]
[[fy:fratello]]
[[hr:fratello]]
[[hu:fratello]]
[[hy:fratello]]
[[ia:fratello]]
[[id:fratello]]
[[io:fratello]]
[[it:fratello]]
[[ja:fratello]]
[[ko:fratello]]
[[lo:fratello]]
[[lt:fratello]]
[[mg:fratello]]
[[mt:fratello]]
[[oc:fratello]]
[[pl:fratello]]
[[pt:fratello]]
[[ro:fratello]]
[[roa-rup:fratello]]
[[sv:fratello]]
[[ta:fratello]]
[[th:fratello]]
[[tl:fratello]]
[[tr:fratello]]
[[uk:fratello]]
[[zh:fratello]]
[[zh-min-nan:fratello]]
4.732

уредувања

Прегледник