Словенија

Од Викиречник
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Српски[уреди]

Именка[уреди]

Словенија ф

  1. Словенија

Видете исто така[уреди]

Wikipedia-logo-en.png
Википедија на јазик има статија за: