Прејди на содржината

Предлошка:Разговор-архива

Од Викиречник
Ова е архива на минати разговори. Не ја менувајте содржината на оваа страница. Ако сакате да почнете нов разговор или да разговарате за стара тема, ве молиме обратете се на сегашната страница за разговор.
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди]

Ова е шаблон за архивирање на разговори. Поставува се одозгора над текстот.