Корисник:Jafeluv

Од Викиречник
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Кориснички информации за јазици
fi-N Tämän käyttäjän äidinkieli on suomi.
mk-0 Овој корисник не разбира македонски (или разбира со значајни потешкотии).

#REDIRECTmeta:User:Jafeluv
This page is a soft redirect.