prato: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 457 бајти ,  пред 5 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
 
[[Категорија:Италијански]]
 
[[an:prato]]
[[ca:prato]]
[[chr:prato]]
[[co:prato]]
[[cs:prato]]
[[de:prato]]
[[el:prato]]
[[en:prato]]
[[eo:prato]]
[[es:prato]]
[[fi:prato]]
[[fr:prato]]
[[gl:prato]]
[[hu:prato]]
[[hy:prato]]
[[io:prato]]
[[is:prato]]
[[it:prato]]
[[kn:prato]]
[[ko:prato]]
[[lt:prato]]
[[mg:prato]]
[[nl:prato]]
[[oc:prato]]
[[pl:prato]]
[[pt:prato]]
[[ro:prato]]
[[ru:prato]]
[[so:prato]]
[[ta:prato]]
[[th:prato]]
[[tl:prato]]
[[tr:prato]]
[[uz:prato]]
[[zh:prato]]
4.732

уредувања

Прегледник