Reis: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.6) (Робот: Додава es:Reis, nl:Reis
с (r2.7.2) (Робот: Додава uz:Reis)
с (r2.7.6) (Робот: Додава es:Reis, nl:Reis)
[[de:Reis]]
[[en:Reis]]
[[es:Reis]]
[[eu:Reis]]
[[fi:Reis]]
[[mg:Reis]]
[[nah:Reis]]
[[nl:Reis]]
[[oc:Reis]]
[[pl:Reis]]
6.394

уредувања

Прегледник