catedral: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 32 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава cy:catedral, hy:catedral
с (r2.7.2) (Робот: Додава az:catedral)
с (r2.7.3) (Робот: Додава cy:catedral, hy:catedral)
 
[[az:catedral]]
[[cy:catedral]]
[[en:catedral]]
[[es:catedral]]
[[fr:catedral]]
[[hu:catedral]]
[[hy:catedral]]
[[io:catedral]]
[[ko:catedral]]
908

уредувања

Прегледник