catedral: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава mg:catedral
с (r2.5.4) (Робот: Додава en, es, eu, fi, fr, hu, io, ko, nl, no, oc, pl, pt, ro, tl, zh; брише: ca)
с (r2.7.3) (Робот: Додава mg:catedral)
[[io:catedral]]
[[ko:catedral]]
[[mg:catedral]]
[[nl:catedral]]
[[no:catedral]]
7.263

уредувања

Прегледник