catedral: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 241 бајт ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Робот: Додава en, es, eu, fi, fr, hu, io, ko, nl, no, oc, pl, pt, ro, tl, zh; брише: ca
(Создадена страница со: {{-ca-}} '''catedral''' {{f}} #катедрала Категорија:Каталонски зборови ca:catedral)
 
с (r2.5.4) (Робот: Додава en, es, eu, fi, fr, hu, io, ko, nl, no, oc, pl, pt, ro, tl, zh; брише: ca)
 
[[Категорија:Каталонски зборови]]
 
[[caen:catedral]]
[[es:catedral]]
[[eu:catedral]]
[[fi:catedral]]
[[fr:catedral]]
[[hu:catedral]]
[[io:catedral]]
[[ko:catedral]]
[[nl:catedral]]
[[no:catedral]]
[[oc:catedral]]
[[pl:catedral]]
[[pt:catedral]]
[[ro:catedral]]
[[tl:catedral]]
[[zh:catedral]]
6.394

уредувања

Прегледник