Заштитени страници

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

На страницата се наведени постоечки страници што се моментално под заштита. За список на наслови што се заштитени од создавање, погледајте Заштитени наслови.

Заштитени страници
Време и датум Страница Истекува Заштитувач Параметри на заштитата Причина
Непознато Викиречник:Nospam4.274 бајти бесконечно Непознат корисник целосно заштитено, каскада
Непознато Предлошка:Delete28 бајти бесконечно Непознат корисник делумно заштитено
Непознато Предлошка:Gnunote119 бајти бесконечно Непознат корисник целосно заштитено
14:31, 8 јуни 2014 Корисник:Kolega23572.571 бајт бесконечно JurgenNL (разговор | придонеси) делумно заштитено On user request
11:04, 13 јули 2016 Главна страница2.995 бајти бесконечно DenisWasRight (разговор | придонеси) целосно заштитено Страница со зачестена посета