Разлика помеѓу преработките на „л“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 131 бајт ,  пред 4 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава sr:л)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
[[Категорија:mk:Азбука мали букви]]
[[Категорија:mk:Азбука]]
 
[[el:л]]
[[en:л]]
[[fi:л]]
[[fr:л]]
[[hr:л]]
[[ja:л]]
[[mn:л]]
[[nl:л]]
[[nn:л]]
[[ru:л]]
[[sr:л]]
[[sv:л]]
[[tg:л]]
4.732

уредувања

Прегледник