Разлика помеѓу преработките на „Dinamarca“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 649 бајти ,  пред 4 години
с
Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски
с (Робот: Додава eo:Dinamarca)
с (Бот: Чистење на стари меѓупроектни врски)
 
 
# [[Данска]]
 
[[af:Dinamarca]]
[[ast:Dinamarca]]
[[az:Dinamarca]]
[[ca:Dinamarca]]
[[cs:Dinamarca]]
[[da:Dinamarca]]
[[de:Dinamarca]]
[[el:Dinamarca]]
[[en:Dinamarca]]
[[eo:Dinamarca]]
[[es:Dinamarca]]
[[et:Dinamarca]]
[[fi:Dinamarca]]
[[fr:Dinamarca]]
[[fy:Dinamarca]]
[[gl:Dinamarca]]
[[hr:Dinamarca]]
[[hu:Dinamarca]]
[[hy:Dinamarca]]
[[io:Dinamarca]]
[[ja:Dinamarca]]
[[ka:Dinamarca]]
[[ko:Dinamarca]]
[[li:Dinamarca]]
[[lt:Dinamarca]]
[[nds:Dinamarca]]
[[nl:Dinamarca]]
[[no:Dinamarca]]
[[oc:Dinamarca]]
[[pl:Dinamarca]]
[[pt:Dinamarca]]
[[ro:Dinamarca]]
[[ru:Dinamarca]]
[[sv:Dinamarca]]
[[th:Dinamarca]]
[[tr:Dinamarca]]
[[vo:Dinamarca]]
[[zh:Dinamarca]]
4.732

уредувања

Прегледник