Викиречник:Селска чешма: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема опис на уредувањето
 
: Done. --[[User:MarcoAurelio|MarcoAurelio]] <small>([[User talk:MarcoAurelio|разговор]])</small> 18:04, 26 јули 2016 (CEST)
::Thank you for helping me. I'll let you know if somehow something doesn't work normally. -- [[Корисник:DenisWasRight|'''<font face="Segoe Script" color="#00008B" size="3px">D</font>''']] [[Разговор со корисник:DenisWasRight|'''<font face="Segoe Script" color="blue" size="3px">enis</font>''']][[Image:Miecze.svg|25px|link=]] 08:51, 27 јули 2016 (CEST)
 
== Archive ==
6.296

уредувања

Прегледник