elefant: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ja:elefant, sh:elefant
с (r2.7.2) (Робот: Додава mg:elefant)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ja:elefant, sh:elefant)
[[hy:elefant]]
[[io:elefant]]
[[ja:elefant]]
[[ka:elefant]]
[[kn:elefant]]
[[ro:elefant]]
[[ru:elefant]]
[[sh:elefant]]
[[sq:elefant]]
[[sv:elefant]]
6.394

уредувања

Прегледник