elefant: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава mn:elefant
с (r2.5.4) (Робот: Додава af, az, cy, da, de, el, en, es, fi, fr, gl, hsb, hu, hy, io, ka, ko, li, lo, lt, nl, no, oc, pl, pt, ro, ru, sq, sv, tr, uk, vi)
с (r2.7.3) (Робот: Додава mn:elefant)
[[lo:elefant]]
[[lt:elefant]]
[[mn:elefant]]
[[nl:elefant]]
[[no:elefant]]
7.263

уредувања

Прегледник