Предлошка:Навигација/Други

Од Викиречник
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Икона за документација Шаблонска документација[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]

Употреба[уреди]

Овој шаблон служи за олеснета навигација меѓу некои поважни проектни страници на Викиречник на македонски јазик.